خانه / کمیته ها / فنی / فعالیت های جاری / گزارش برگزاری سومین جشنواره سنگنوردی تابستان ۱۰شهریور ۹۶

گزارش برگزاری سومین جشنواره سنگنوردی تابستان ۱۰شهریور ۹۶

گزارش جشنواره سنگنوردی 
۱۰ شهریور ۹۶

دیواره علی آباد منجیل 

??????
طبق روال چند سال اخیر در راستاى آشنایی افراد تازه وارد با سنگنوردى و همچنین انسجام بهتر بین دوستان سنگنورد و کوهنورد کانون کوهنوردان جشنواره سنگنوردى را برگزار می نماید .در این دوره جشنواره توسط کانون کوهنوردان با همکارى هیت استان بصورت مشترک در منجیل منطقه سنگ نوردى على آباد برنامه خود را برگزار نمود.
طبق برنامه ریزى که از قبل انجام شده بودمسولیت سرپرستى کل برنامه آقاى امیر پور زحمتکش و آقاى محمود داورى سرپرست فنى برنامه را بر عهده داشتند. ساعت ۵صبح زمان قرار و پپسى جنب فروشگاه رفاه مکان قرار تعیین گردید که بخاطر تاخیر مینى بوس ، بیست دقیقه دیرتر از زمان تعیین شده حرکت نمودیم ساعت حدود ۷/۳۰دقیقه پاى دیواره زیباى على آباد رسیدیم مکانى که هر هفته سنگنوردان بسیارى را براى تمرین دور خود جمع مى نماید در این چند ساله با تلاش چند تن از سنگنوردان مسیرهاىى ایجاد شد اما هنوز جاى کار به روى این دیواره وجود دارد که باید به این موضوع بیشتر توجه شود وحمایت بیشترى از سنگنوردان شود.
بعد از مستقر شدن دوستان با صحبتهاى سرپرست و معرفى مربیان و همچنین بعد از اجراى کار فرهنگى در مورد تاریخچه اى مختصر از سنگنوردى و توضیح در مورد صعود پاک و آماده شدن کارگاهها جشنواره در واقع آغازشد
ایستگاه هاى مختلفى با موضوعات مختلف از جمله، ابزارشناسى براى افراد مبتدى همچنین کارگاههای فرود و اسلک لاین و انواع صعود مثل رکاب زدنها و غیر…. بصورت قرقره و سر طناب اماده شده بود. استقبال خوبى از جشنواره شد و تقریبا اکثر سنگنوردان و کوهنوردان از جمله دوستان هیمالیا نورد به همراه چند تن از پیشکسوتان کوهنوردى استان ، ریس هیت استان و شهرستان رودبار ، همچنین دوستان عزیز از مازندران حضور داشتند که فضاى بسیار جالبى به جشنواره داده بود نکته جالب حضور سنگنوردان نونهال و تلاش این بزرگ مردان و زنان کوچک شیرینى این دورهمى را دوچندان مى نمود.
مربیانى که براى کارگاههاى مختلف انتخاب شده بودند با احساس مسولیت مثال زدنى کار خود را انجام میدادند و تجارب خود را در حین کار و یا ابتداى صعود ها و یا هرجایی که لازم بود در اختیار نفرات شرکت کننده قرار مى دادند . تدارکات برنامه تلاش زیادى براى برنامه داشت . آوردن هندوانه و اب خنک در یک روز گرم خیلى چسبید . در مجموع روز شاد و خاطره انگیزى را کنارهم داشتیم. در انتهاى برنامه طبق قرعه به سه نفر از صعود کننده هاى برتر، جوایزی توسط اسپانسر برنامه اهدا شد. ‌
بعد از برگزارى جلسه پایانى و شنیدن نقد ها و پیشنهاد هاى دوستان و گرفتن عکس دسته جمعى جشنواره به پایان رسید

آدرس تلگرام کانون کوهنوردان گیلان ——-    kk_guilan@

آدرس کانال کانون کوهنوردان گیلان ———     kkguilan@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *