خانه / کمیته ها / روابط عمومی / فصلنامه توکالی – شماره 4 -پاییز 93

فصلنامه توکالی – شماره 4 -پاییز 93

4

دریافت فایل PDF  فصلنامه توکالی – شماره 4- پاییز 93

۴ دیدگاه

 1. با سلام
  اول اینکه خیلی عجیب است که اکثر مطالب نه نویسنده دارند و نه منبع آنها ذکر شده است .
  دوم در تبلیغ و معرفی کتاب ” دوچرخه کوهستان ” به اشتباه تصور شده دو عددی به معنای جلد دوم این کتاب می باشد ، در صورتی که فقط یک نحوه نوشتن متفاوت بوده است .
  سوم در ارتباط با مطلب ” گسترش کمی کانون نیاز اساسی امروز ” من هم فکر می کنم واقعا نیاز اساسی کانون است که به گسترش کمی توجه ویژه داشته باشد و دلخوش به این نباشد که چند گروه با سابقه عمدتا شهر رشت عضو کانون هستند که نهایتا ساعت های بیشمار جلسه و هرسال فقط چهار برنامه مشترک از آنها برمی آید . برای این مهم ضروری است :
  – کانون بطور مرتب جلسات عمومی با دعوت از همه گروه ها وحتی افراد موثر با تریبون آزاد داشته باشد ، چرا که هرچند کانون یک سری افراد و گروه های عضو دارد ولی کانون همه کوهنوردان است نه فقط اعضا .
  – ممکن است کانون محدوده وظایف خود را در حوزه ستادی تعریف نماید ، ولی به نظر می رسد این کافی نیست و جاذبه پندانی برای آنانی که دلبسته فعالیت کوهنوردی هستند ندارد ، و البته پرواضح است که در زمینه فعالیت کوهنوردی تا به حال کانون برونده قابل توجهی نداشته است .
  – آفت بزرگی است برای کانون که به صورت تشکیلاتی مجزا در کنار هیات ، گروه ها ، کوهنوردان آزاد و غیره درآید ، در صورتی که باید آنچنان سعه صدری در آن وجود داشته باشد که بتواند همه و همه را گرد هم آورد ؛ به گمان من آن روز است که کانون کوهنوردان حقیقی شکل می گیرد ، ولی متاسفانه در حال حاضر کم و بیش ، و گاه و بیگاه نوعی نگاه از بالا نسبت به دیگرانی که عضو کانون نیستند وجود دارد که بدون شک یکی از مهمترین موانع گسترش کانون می باشد .nn1nn1

 2. ممنون از سعه صدرشما که به من این جسارت را می دهد که در ادامه عرایض خودم اضافه کنم به نظر می رسد عبارت ” اولین نهاد و مهد کوهنوردی در استان ” در ذیل لوگوی سایت چندان با دقت انتخاب نشده است و سوالات زیادی را به ذهن متبادر می کند . اگر ممکن است لطفا توضیح داده شود منظور از این عبارت چیست ؟
  همه می دانیم که اولین نهاد خود هیات کوهنوردی بوده که حدود هفتاد سال پیش شکل گرفته است .
  و البته واقعا قابل تصور نیست که منظور از مهد یعنی اولین جایی که کوهنوردی در آنجا رشد کرده و پرورش می یابد ، چگونه بر کانون منطبق می گردد ؟

  • سلام جناب صدری
   باز هم کمال تشکر و سپاس دارم جهت همراهی شما در بهتر شدن سایت کانون کوهنوردان
   باید عرض کنم طراح سایت یک سری از گزینه ها را پیش فرض قرار دادند تا در ادامه روند کار اصلاح شود. ممنون از یادآوری شما . چون درگیر قسمتهای مهمتر در سایت بودیم این نکته از دید ما دور ماند .
   گقته شما کاملن صحیح می باشد و در اسرع وقت اصلاح می گردد . سپاس

   ادمین سایت 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *