خانه / آیین نامه داخلی

آیین نامه داخلی

ماده 1)

نام کمیته پژوهش کانون کوهنوردان گیلان می باشد.

ماده 2) هدف کمیته: 

هدف این کمیته پرداختن به مسایل و مباحث نظری مربوط به ورزش کوهنوردی در تمامی بخشهای وابسته به آن و ترویج فرهنگ مطالعه، تحلیل و گفتگو و اهمیت دادن به امر شناخت و آموزش در این رشته ورزشی می باشد.

ماده 3)برنامه های کمیته: 

کمیته پژوهش برای نیل به اهداف فوق اقدام به برگزاری جلسات مستمر مطالعه، کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها، میزگردها و همچنین دعوت از صاحب نظران، نویسندگان و کوهنوردان مطرح، جمع آوری کتب و مقالات مرتبط و معرفی آن ها،پیگیری مباحث نوین ،جستجو و جمع آوری مقالات معتبر خارجی و ترجمه و ارائه آن ها، جمع آوری فیلم های داستانی و مستند و آموزشی در راستای ورزش کوهنوردی  وارائه و پخش مناسب آن ها، انتشار مقالات، جزوات و نشریات مرتبط، اجرای دوره های آموزشی می نماید.

ماده4) شرایط عضویت: 

الف- کلیه کوهنوردان و افراد علاقمند به مباحث فوق با حفظ احترام به قوانین و آیین نامه های کانون کوهنوردان گیلان می توانند عضو یا مهمان کمیته پژوهش باشند.

ب- هر مهمانی با شرکت در 4 جلسه مستمر در صورت تمایل می تواند عضو کمیته باشد و هر عضو کمیته با غیبت در بیش از 4 جلسه مستمر به مهمان تغییر وضعیت می دهد. 

ماده 5)

مسئول کمیته پژوهش از بین اعضا، به پیشنهاد کمیته و توسط هیات مدیره کانون کوهنوردان انتخاب می گردد.

ماده6)شیوه اجرایی کمیته:

الف- این کمیته برای ایجاد هماهنگی های لازم و پیگیری وظایف محوله و ثبت صورتجلسات و بایگانی مستندات از میان اعضاء خود یک نفر را بعنوان دبیر کمیته انتخاب می نماید. مدت مسئولیت دبیر سه ماهه بوده و پس از سه ماه می تواند تجدید و یا به شخص دیگری واگذار گردد.

ب- یک هیات سه نفره مسولیت اجرای برنامه های کمیته را عهده دار خواهند بود.

پ- تمامی شرکت کنندگان در جلسات شامل اعضاء و مهمانان محق به شرکت در مباحث و اظهارنظر می باشند اما حق رای تنها مخصوص اعضاء کمیته می باشد.

د- در برنامه ها و جلساتی که با محدودیت ظرفیت مواجهه شویم الویت با اعضاء کمیته می باشد.

ه- اختلاف بین اعضاء در وهله اول در جمع خود اعضای کمیته مطرح و رسیدگی و در صورت عدم توافق به هیات مدیره کانون ارجاع داده می شود و نظر هیات مدیره حکم نهایی محسوب می گردد.

و- زمان و مکان و سازوکار اجرایی و نظم جلسات با توافق اعضاء کمیته مشخص می گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *